UZAVŘÍT

/

Zásady ochrany osobních údajů

Prohlášení o ochraně soukromí

----

Část 1 – Jak zpracováváme vaše údaje?

Když si něco zakoupíte v našem obchodě, shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa v rámci procesu nákupu a prodeje.
Když si prohlížíte náš obchod, automaticky také obdržíme IP adresu vašeho počítače, abychom vám mohli poskytnout informace, které nám pomohou dozvědět se více o vašem prohlížeči a operačním systému.
E-mailový marketing (pokud existuje): S vaším svolením vám můžeme zasílat e-maily o našem podnikání, nových produktech a dalších aktualizacích.

Část 2 - Záznamy

Jak získáte můj souhlas?
Když nám poskytnete osobní údaje za účelem dokončení transakce, ověření vaší kreditní karty, objednávky, odeslání nebo vrácení zboží, souhlasíme se shromažďováním a používáním těchto údajů pouze pro tento účel.
Pokud požádáme o vaše osobní údaje ze sekundárního důvodu (například pro marketingové účely), požádáme vás přímo o váš výslovný souhlas nebo vám dáme příležitost odhlásit se.

Jak mohu svůj souhlas odvolat?
Pokud po registraci změníte názor, můžete svůj souhlas s tím, abychom vás kontaktovali za účelem dalšího shromažďování, používání nebo zveřejňování vašich údajů, kdykoli odvolat, a to tak, že nás kontaktujete.

Část 3 - Publikování

Vaše osobní údaje můžeme zpřístupnit, pokud nám to ukládá zákon nebo pokud porušíte naše podmínky služby.

Část 4 - Nákup

Náš obchod je hostován společností Shopify Inc. Poskytují nám online platformu elektronického obchodování, která nám umožňuje prodávat vám naše produkty a služby.
Vaše informace jsou uloženy v úložištích dat, databázích a v obecné aplikaci Shopify. Vaše data jsou uložena na zabezpečených serverech za firewally.
Překontrolovat:
Pokud si pro dokončení nákupu zvolíte okamžitou platební bránu, Shopify uloží informace o vaší kreditní kartě. K šifrování využívá standard PCI-DSS (Platební karta Industry Data Security Standard). Údaje o nákupní transakci jsou uloženy pouze po dobu nezbytnou k dokončení nákupní transakce. Jakmile tak učiníte, data nákupní transakce budou vymazána.
Všechny brány pro okamžité platby splňují standardy stanovené organizací PCI-DSS, kterou spravuje Rada pro bezpečnostní standardy PCI, což je společné úsilí značek jako Visa, Mastercard, American Express a Discover.
Požadavky PCI-DSS zajišťují, že náš obchod a jeho poskytovatelé služeb bezpečně spravují informace o kreditních kartách.
Pro více informací si přečtěte podmínky služby Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) nebo zásady ochrany osobních údajů (https://www.shopify.com/legal/privacy).

Oddíl 5 – Služby třetích stran

Obecně platí, že poskytovatelé služeb třetích stran, které využíváme, shromažďují, používají a zveřejňují vaše údaje pouze v rozsahu nezbytném k tomu, aby nám mohli poskytovat služby.
Někteří poskytovatelé služeb třetích stran, jako jsou platební brány a další zpracovatelé platebních transakcí, však mají své vlastní zásady ochrany osobních údajů týkající se informací, které musíme poskytnout během nákupní transakce.
U těchto poskytovatelů služeb doporučujeme, abyste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů, abyste pochopili, jak tito poskytovatelé služeb nakládají s vašimi osobními údaji.
Zejména mějte na paměti, že někteří poskytovatelé služeb mohou mít zařízení v jiné jurisdikci než vy nebo my. Pokud se tedy rozhodnete zapojit do transakce, která zahrnuje služby poskytovatele služeb třetí strany, vaše informace se mohou stát předmětem zákonů jurisdikcí, ve kterých se tento poskytovatel služeb nebo jeho zařízení nachází.
Pokud se například nacházíte v Kanadě a vaše transakce je zpracovávána platební bránou umístěnou ve Spojených státech, mohou být osobní údaje použité k dokončení transakce zveřejněny podle zákonů USA, včetně zákona Patriot Act.
Jakmile opustíte webovou stránku našeho obchodu nebo budete přesměrováni na webovou stránku nebo aplikaci třetí strany, již se na vás nevztahují tyto Zásady ochrany osobních údajů ani Podmínky používání našich webových stránek.

Odkazy Pokud kliknete na odkaz v našem obchodě
, mohou vás odebrat z našich webových stránek. Nejsme odpovědní za postupy ochrany osobních údajů jiných webových stránek a doporučujeme vám, abyste si přečetli jejich prohlášení o ochraně osobních údajů.

Oddíl 6 – Zabezpečení

Přijímáme přiměřená opatření c.